msgbartop
Про SEO, зарабіток в Інтернеті, партнерські програми, блоги
msgbarbottom

28 Січ 12 Піарю: сайт фейкових новин

Мені відомо зовсім небагато дійсно якісних проектів на українській мові. Чи то талантів у нас мало, чи то конкуренції мовної не витримують, але факт залишається фактом – на жаль, мало. А тому поява нового якісного продукту не може не тішити. І чому б його не пропіарити, – подумав я.

uareview.com – це сайт фейкових новин. Щось схоже вже було на Заході, щось схоже було в Росії, а от в УАнеті допоки не було. Тепер є. В новинах жартують з політиків, зірок, або негативних людських рис. Наприклад:

Під час конкурсу на найдовші обійми, що проводяться щорічно 21 січня, вже традиційно переможці примерзли один до одного.

Вчора близько 22 години вечора біля під’їзду жилого дому, що на вулиці Гагаріна у м.Херсон, двома невідомими був жорстоко побитий автомобіль “Ланос”

Нападник київського футбольного клубу “Динамо” Артем Мілевський не зміг прорвати захист харківського нічного клубу “Plazma”.

Солістка гурту “Пающіє труси” Ольга Лізгунова знялась у відвертій фотосесії спеціально для своєї сторінки в соціальній мережі ВКонтакте.

Стас Михайлов єдиний, кого офіційно не забороняється слухати в піст.

Словом, гумор класний. Авторам текстів – ріспект! Від себе побажаю проекту бурного розвитку і хороших жартів.

Seogle

Схожі статті

Tags: , , , ,

Leave a Comment